Zadzwoń

O firmie

O firmie

GlasPRO – technika szklana

Nasza firma specjalizuje się w realizacji projektów z zastosowaniem szkła. Każda nowa współpraca jest przez nas traktowana indywidualnie. Zajmujemy się wykonywaniem typowych, jak i zupełnie niekonwencjonalnych form szklanych, stworzonych z wysokiej jakości materiałów od najlepszych producentów szkła i okuć. Nasza praca rozpoczyna się od poznania potrzeb i oczekiwań, na podstawie których tworzymy indywidualny projekt. Następnie zajmujemy się obróbką szkła i montażem gotowych konstrukcji.

Jako GlasPRO proponujemy nowoczesne możliwości wykonania projektu i realizacji z wykorzystaniem szkła hartowanego i laminowanego, zarówno do elementów konstrukcyjnych, jak i dekoracyjnych. Nasza oferta składa się głównie z kabin prysznicowych, drzwi szklanych, balustrad i witryn sklepowych, jednak zajmujemy się również tworzeniem i montażem szklanych ścian, podłóg, okładzin ściennych, mebli oraz zabudowywaniem balkonów lub tarasów.

GlasPRO to profesjonalne doradztwo, nowoczesne rozwiązania i gwarancja wykonania usługi na najwyższym poziomie, z wykorzystaniem najlepszych materiałów.

zapytaj o wycenę...

Jak działamy?

Wykonanie projektu

Obróbka szkła

Montaż gotowych konstrukcji